Jednou zo štyroch zoologických záhrad na Slovensku je aj ZOO v Košiciach, ktorá sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam. Zriaďovateľom príspevkovej organizácie ZOO Košice je Mesto Košice od jej založenia.
„Uži si pravú divočinu každý deň v roku“

Prímestský tábor v zoo 2016

Aj počas letných prázdnin 2016 organizuje ZOO Košice prímestsky tábor, ktorý je zameraný na svet zvierat a ochranu prírody. Je určený pre deti vo veku 6 – 15 rokov.

Z bohatého programu vyberáme:
- ovládame svet dravých vtákov
- na chrbte koňa
- v medveďom brlohu
- tajomstvá africkej savany
- hodina pravdy medzi primátmi
- zvieratá zblízka
- deň so záchranármi
- staráme sa o zvieratá
- súťaže, hry


Kedy a s kým?
Od 4. júla 2016 každý týždeň vždy od pondelka do piatku ( v utorok 5. júla sa tábor neuskutoční z dôvodu štátneho sviatku). Nástup je vždy v pondelok ráno o 7.30 hod. na parkovisku pred Jumbo centrom. Tam prevezmú vaše deti skúsení animátori. Program v ZOO sa začína o 8.00 hod., trvá do 16.00 hod. To znamená, že o 16.30 hod. naši animátori dopravia vaše dieťa opäť na parkovisko pred Jumbo centrum.

Za koľko a ako na to?
Cena za 5-dňový turnus predstavuje 65 eur (za prvý skrátený turnus to bude 52 eur). Zahŕňa dopravu tam aj späť, ceny do súťaží, stravovanie – desiatu, obed, olovrant aj pitný režim. Ak ste sa rozhodli prihlásiť svoje dieťa, tu sú ďalšie podmienky. Prihlášku, ktorú tiež nájdete tu, riadne vyplňte a uvádzajte meno a priezvisko dieťaťa. Budeme akceptovať len tie prihlášky a platby, ktoré zaregistrujeme najneskôr v piatok, t.j. 6 pracovných dní pred začiatkom tábora.

Iné
Zoologická záhrada ako organizátor si vyhradzuje právo tábor neuskutočniť za predpokladu, že sa na turnus prihlási menej ako 15 detí. O tom budete informovaní najneskôr do utorka, t.j. 3 pracovné dni pred začiatkom tábora. V prípade, že nebudete akceptovať žiaden iný z ponúkaných termínov, peniaze vám pošleme späť na váš účet. Čo v prípade, ak ste tábor vyplatili a dieťa nenastúpi. Keď dieťa nemôže nastúpiť do tábora a oznámite to najneskôr do stredy, t.j. 2 pracovné dni pred začiatkom tábora, budeme si účtovať storno poplatok, t.j. 5 percent z ceny tábora. Po tomto termíne, keď dieťa odhlásite v piatok, resp. v deň nástupu, bude storno poplatok 10 percent z ceny tábora.


V poznámke uveďte, ak je dieťa alergické.


S angličtinou aj tento rok
Aj v tomto roku ponúkame tábor s výučbou anglického jazyka. Ak chcete využiť služby Jazykovej školy EMPIRE, resp. jej lektorov, prihláste svoje dieťa do druhého júlového termínu (11. – 15. júla). Cena zostáva v porovnaní s vlaňajškom nezmenená, t.j. k základnému poplatku 65 eur priplatíte 34 eur za vyučovanie anglického jazyka. Čiže konečná suma, ktorú zaplatíte za tábor, bude 99 eur. Podmienkou , aby sa tábor s angličtinou uskutočnil, je minimálny počet 10 detí.


Prihláška na LETNÝ PRÍMESTSKÝ TÁBOR

Meno a priezvisko*
Adresa *
Mobil *
Tel.
E-mail *
Vyberte si termín 4. júl – 8. júl (termín obsadený)
11. júl – 15. júl (termín obsadený)
18. júl – 22. júl (termín obsadený)
25. júl – 29. júl (termín obsadený)
1. august – 5. august (termín obsadený)
8. august – 12. august (termín obsadený)
15. august – 19. august (termín obsadený)
Platba * poštovou poukážkou
na účet Prima banka, č. účtu: SK52 5600 0000 0004 1725 6001
Váš variabilný symbol
Poznámka

 

Polia označené * je potrebné vyplniť

 
späť << 
 
 

Reštaurácia Daktari ZOO

Otvorené celoročne. Možnosť rezervácie pre skupiny na tel. +421 0915 852 378.
Gazdovský dvor Daktari
 

OZNAM ZÁHRADKÁROM

Zoologická záhrada Košice ponúka na predaj maštaľný hnoj – balený v plastových vreciach alebo voľný. Jedno plastové vrece s hmotnosťou cca 40 kg stojí 1,5 € + DPH, jedna tona 15 € + DPH. Bližšie informácie získate na tel. čísle 055/7968 014.

 
letitgrow
 
ZOO Košice na Facebooku