Jednou zo štyroch zoologických záhrad na Slovensku je aj ZOO v Košiciach, ktorá sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam. Zriaďovateľom príspevkovej organizácie ZOO Košice je Mesto Košice od jej založenia.
„Uži si pravú divočinu každý deň v roku“
 

Mikuláš príde do našej ZOO už v utorok

Dátum: 30.11.2017
 

Mikuláš zavíta do našej ZOO už v utorok 5. decembra. Milé deti, nepremeškajte túto príležitosť stretnúť sa s ním a so zvieratkami ZOO. Vraj má plné ruky práce, lebo dobrých detí každý rok pribúda. Zastihnúť ho môžete medzi 10-tou a 12-tou hodinou predpoludním, keď sa stretne aj s adoptívnymi rodičmi - žiakmi škôl. Sľúbil, že v klubovni Himaláje bude okrem dobrôt servírovať aj lahodný čaj. Spolu s ním sa na vás tešia všetky zvieratká i pracovníci ZOO.

 

 
 
späť << 
 

Ďalšie aktuality:

 
 

Reštaurácia Daktari ZOO

Otvorené celoročne. Možnosť rezervácie pre skupiny na tel. +421 0915 852 378.
Gazdovský dvor Daktari
 

OZNAM ZÁHRADKÁROM

Zoologická záhrada Košice ponúka na predaj maštaľný hnoj – balený v plastových vreciach alebo voľný. Jedno plastové vrece s hmotnosťou cca 40 kg stojí 1,5 € + DPH, jedna tona 15 € + DPH. Bližšie informácie získate na tel. čísle 055/7968 014.

 
ZOO4NAT
 
silentforest
 
letitgrow
 
ZOO Košice na Facebooku